Медична реабілітація

Заходи з медичної реабілітації

Медична частина є одним із провідних підрозділів Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю». Медична реабілітація здійснюється з метою стабілізації або підвищення реабілітаційного потенціалу інваліда, його фізичного та психосоматичного стану, що сприяє покращенню успішності в навчанні, зацікавленості в здобутті знань та в подальшій кар’єрі.
Заходи з медичної реабілітації передбачають спостереження слухачів лікарями в залежності від нозологічної групи, застосування методів фізіотерапії, лікувальної фізкультури та спорту, водолікування, гідрокінезотерапії, масажу, ароматерапії.

Скеровує діяльність відділення медичної реабілітації начальник відділення  Бесполудіна Світлана Володимирівна.

Медичну реабілітацію в Центрі здійснюють висококваліфіковані спеціалісти, а саме: лікар-терапевт, лікар-ортопед-травматолог, лікар-невропатолог, фахівці з фізичної реабілітації, головна медична сестра, медична сестра з фізіотерапії, масажу, лікувальної фізкультури, водолікування, дієтичного харчування, чергові медичні сестри, молодший медичний персонал.

Присяжнюк Наталія Сергіївна

Медична сестра з ЛФК вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київське  медичне училище №1 у 1997 році.

Богайко Любов Іванівна

Головна медична сестра вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Чорнобильське медичне училище у 1977 році.

Блоха Василь Костянтинович

Лікар-терапевт з багаторічним досвідом роботи, закінчив Київський медичний інститут імені академіка А.А. Богомольця у 1975 році.


Шуневич Ірина Василівна
Провідний фахівець з фізичної реабілітації, закінчила Національний університет з фізичного виховання і спорту України у 2002 році.

Кир’ян Ніна Ярославівна

Лікар-невропатолог І  кваліфікаційної категорії, закінчила Тернопільську державну медичну академію     імені І.Я. Горбачевського у 2002 році.