Заходи психологічної реабілітації
Психологічна реабілітація включає:
— психологічну діагностику слухачів з метою виявлення і вирішення проблем, що заважають їх інтеграції в соціум (вступне, проміжне та випускне тестування);
— розробку на основі отриманих даних індивідуальних планів реабілітаційних заходів та заповнення індивідуальних психологічних карт слухачів;
— навчання прийомам та методам саморегуляції, самовиховання, самонавчання, формування позитивної мотивації щодо соціальних настанов на життя, професію, працю;
— надання психологічних консультацій слухачам для вирішення психологічних проблем;
— проведення групової роботи, спрямованої на розвиток у слухачів навичок спілкування, інтелектуальних здібностей, впевненості у собі, самосвідомості, самопізнання, самоповаги, саморегуляції, творчих здібностей, подолання стресових ситуацій тощо.
За результатами попереднього психологічного тестування та індивідуальних співбесід із вступником практичним психологом розробляється індивідуальний план психологічного супроводу, де максимально враховуються особливості його фізичного стану, потреба у психологічній і педагогічній корекції, планується проведення індивідуальної та групової роботи.
Згідно з планом психологічного супроводу проводиться індивідуальна та групова робота зі слухачами, спрямована на вирішення слухачами психологічних проблем та набуття необхідних навичок; ефективну адаптацію до умов навчання; виявлення складнощів взаємодії слухачів і налагодження взаєморозуміння та співпраці; виявлення конфліктних ситуацій, що виникають у навчальних групах, та сприяння їх вирішенню.
Індивідуальна робота включає психопрофілактику, психокорекційну допомогу та надання психологічних консультацій (за зверненням).
Практичний психолог: Приходько Оксана Миколаївна
Закінчила Східно-європейський національний університет за спеціальністю «Психологія» у 2016 році. Працює в Центрі з жовтня 2016 року.